Teknoloji

Yeni Deadlock Video Sızıntısı ile Bazı Karakterler Göründü

Yeni Deadlock video sızıntısı ile oynanabilir olacak karakterlerden birkaçı ortaya çıktı. Ayrıca oyunun SteamDB sayfası da keşfedildi. Muhtemelen duyuru için fazla beklemeyeceğiz.


İlginizi Çekebilir: Deadlock’tan Oynanış Videosu Sızdırıldı


Bildiğiniz gibi Valve, Deadlock adını taşıyacak yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir oynanış videosu sızdırılan 6v6 takım tabanlı üçüncü kişi bakış açısından oynanacak MOBA oyununun SteamDB sayfası Reddit kullanıcısı TheAgingDingus tarafından keşfedildi. Görünüşe göre, yüzden fazla kullanıcı eş zamanlı olarak oynuyor.

Sitenin sahibi olan Pavel Djundik, bu keşfin ardından X hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Djundik, sayfanın gerçek olduğunu ve eş zamanlı kullanıcıların da halihazırda oyunu test eden kişiler olduğunu bildirdi.

Yeni Deadlock Video Sızıntısı, 12 Karakteri Ortaya Çıkarttı

Diğer yandan, Deadlock ile ilgili videolu sızıntılar yaşanmaya da devam ediyor. zvis_ceral isimli X kullanıcısı tarafından yapılan paylaşım ile oynanabilir karakterlerden değişik tasarıma sahip on ikisi gösterildi. Bunların arasında T-Rex kafatası giyen Slork, bumerang kullanan Kali ve büyücüye benzeyen Spectre gibi dikkat çeken isimler var.

Toplamda on dokuzdan fazla oynanabilir karakterin olacağı söylenen Deadlock oyununda, büyük çaplı haritaların ve kule savunma mekaniklerinin olacağı ve kullanabileceğimiz çeşitli eşyalar ve yetenekler sunacağı da söyleniyor. Bunun yanı sıra, steampunk ile karışık fantastik bir ortamının da olacakmış ve büyücüler, garip yaratıklar ve robotlar ile karşılaşacakmışız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu