Dünya

The Prodigy konseri için Mobilet’te yeriniz hazır!

İngiltere merkezli elektronik müzik grubu The Prodigy, yıllar sonra yeniden İstanbul’a geliyor. “The Prodigy Back on Tour” kapsamında, 23 Temmuz Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta sahne almaya hazırlanan, ravein’in dört büyüklerinin ortasında adından söz ettiren ikonik grubun bu unutulmaz performansının biletleri, şimdi mevcuttur.Mobilet satılık.

Müzik mesleklerinde 34 yılı geride bırakan İngiliz elektronik müzik topluluğu. Dahi, Türk hayranlarıyla buluşmak için verdiği uzun bir aradan sonra yeniden İstanbul’a konuk oluyor. Vokalleri, ikonik solistleri ve dansçıları Keith Flint’in 2019 yılında hayatını kaybetmesinin ardından canlı performanslarına “The Prodigy Back on Tour” ile geri dönen grup, Honey Comb düzenlemesiyle 23 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta sahne almaya hazırlanıyor. Yaşa Türkiye.

1989’da Essex, İngiltere’de. Liam Howlett“Moog Prodigy” ismiyle kurulan grup, 1991 yılında ismini değiştirmiştir. Dahi” olarak değiştirdikten sonra ne yaptılar? Ateşleyici”, “ Sürtüğümü Tokatla”, “ nefes almak”,  “Vudu İnsanlar” Müzikseverler gibi kült modülleri bir araya getirerek kendilerini tüm dünyaya duyurmayı başardılar. Fatboy Slim, Crystal Method ve Chemical Brothers ile birlikte dört büyük rave arasında adı geçen Prodigy, asla sabit bir müzik yapmayarak rave dünyasını ve hayranlarını her zaman şaşırtmayı başarmıştır. Dünya müzik otoriteleri tarafından elektronik müziğin kurucusu Robert Moog ve geliştiricisi Brian Eno’dan sonra en büyük elektronik müzik dehası olarak kabul edilen grubun beyni Liam Howlett ve Maxim Reality’den oluşan grubun canlı performansı. İngiltere’de en uygun Mc’lerden biri olarak gösterilen, dünyaca ünlü Q Magazine Rolling Stone gibi dergiler tarafından görülmesi gereken 50 konser arasında gösteriliyor. 1990’lı yıllarda müziğiyle tüm dünyayı etkilemeyi başardı. Dahi, vazgeçilmez hit parçalarıyla 23 Temmuz Pazar akşamı İstanbul aşıklarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olan The Prodigy’nin uzun bir aradan sonra İstanbul konseri için şimdi yeriniz Mobilet’te hazır!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bucakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu