Yaşam

Tatil İçin Ev Kiralayan Nişanlı Çift Banyoda Seks Yaptıktan Sonra Gizli Kamera Buldu!

Amerika’da küçük bir kaçamak için iki gece ev kiralayan nişanlı çift, yatak odalarında ve kullandıkları banyoda gizli kamera keşfetti! İşte duman dedektörlerinden tesadüfen keşfedilen gizli kameraların ve müstehcen görüntülerinin kaydedilmesinden şikayetçi olan çiftin yaşadıklarının hikayesi… ?

Kaynak:https://www.dailystar.co.uk/news/us-n…

ABD’de yaşayan nişanlı çift Kayelee Gates ve Christian Capraro’nun başına gelen olaylar dünya basınında yankı yarattı.

Çift, Ağustos 2022’de Silver Spring, Maryland’de iki gece geçirmek için Airbnb aracılığıyla bir konut kiraladı.

23 saatlik yolculuklarının ardından konuta geldikten sonra yorgunluklarını atmak için kendi tabirlerine göre yatağa uzanarak film izlemeye başladılar ve ortak banyoyu kullanırken cinsel ilişkiye girdiler.

Duman dedektörleri kurarak geçimini sağlayan Christian, yatak odasında iki adet duman dedektörü olduğunu fark edip hem yatak odasında hem de banyoda bulunan dedektörlerde dahili bir kamera bulunca şüphelenmeye başladı!

Christian yatak odasındaki gizli kamerayı çıkardıktan sonra, çift hızla oradan ayrıldı ve Montgomery İlçe Polis Departmanını aramak için bir otele gitti.

Tüm bu olaylar yaşanırken, çift kişilik konutun sahibi Christopher J. Goisse, konutun ebeveyn yatak odasında kalıyordu. Lisanslı bir psikiyatri hemşiresi olan Goisse, polisin konutu aramasına izin verdi.

Ancak ikiz kardeşi Larry Goisse’nin yatak odasına girmelerini engelledi! O sırada kardeşinin evde olmadığını söyleyen Goisse’nin iddialarının aksine ikiz kardeşin evde olduğu ortaya çıktı.

Arama emriyle dönen polisler kasayı açtı ve çok sayıda kapalı kamera buldu!

Olayın ardından Goisse kardeşlere dava açan çiftin avukatı Dan Whitney Jr., en büyük endişelerinin kaydın nereye gitmiş olabileceğini bilmemek olduğunu söyledi.

“O kayıtların nereye gittiğini, kimin gönderdiğini, paylaşılıp paylaşılmadığını, internete düşüp düşmediğini bilmek mümkün değil”söz konusu.

Devam eden dava sürecinde Larry Goisse başka bir olay nedeniyle parmakların arkasında. Daily Star’ın Fox 5 kanalında aktardığı bilgiye göre, kendisinin ruhsal sorunları ve uyuşturucu bağımlılığı olduğu biliniyor.

Çift, mahremiyet ihlali iddiasının kendilerine yol açtığı stres ve gerginlik için 75.000 dolardan fazla tazminat istiyor. Christopher Goisse’in davaya yanıt vermesi için 30 günü var.

Daha önce herhangi bir suç işlediğini inkar eden Goisse, yayına yaptığı açıklamada cihazları “muhtemelen” misafirlerin yerleştirmiş olabileceğini söyledi.

Kayelee, olay nedeniyle “utanç, aşağılanma, aşağılanma ve itibar kaybı” hissettiğini ve çok ağladığını söyledi.

“Ne zaman bir durum hakkında düşünmeye başlasam, kalbimin gerçekten ağır bir şekilde atmaya ve çırpınmaya başladığını hissedebiliyorum. Bunun hakkında konuşurken bile biraz titriyorum.’

Bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara git…

emirdag-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu