Yaşam

Tahsin Burak’tan Eski Sevgilisine: Şimdi Beklemeyin “Ecele Yürüyorum”

Geçen yıl yaptığı Yak, Ay Işığı, Küçük Kaldı şarkılarıyla tüm müzikseverleri büyüleyen Tahsin Burak hız kesmiyor. “Ecele Yürüyorum” isimli modülle biten bir ilginin ardından toparlanmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Yeni teklisi Yürüyorum Ecele’nin klibinde beklendiği gibi mekan ve atmosfer kullanımını daha önce denenmemiş bir sadelikte tercih eden bir yönetmenle çalışıyor: Problemsezon.

Söz ve müziği Tahsin Burak’a ait olan şarkının aranjörlüğünü Cem Coşkun üstleniyor. Editörlüğünü yapan Erdal Toprak, mix ve mastering çalışmalarını da Cem Coşkun ile paylaşıyor. Elektrotta Oğuzhan Turan’ı görüyoruz.

Yürüyorum Ecele müziği bize tehlikeli bir aşk hikayesi anlatıyor: Şüpheli bir eski sevgilinin “Benim olanı aldın” sözleriyle sitem edilen müzik: “Dağıttığın beni topluyorum / Zaman zaman dalsam da”, neredeyse duygulara tercüme eder.

Giden âşığın onu hâlâ sevdiğini bildiği halde duruşundan taviz vermez ve “Yine sana tutunuyorum / Durma, yürüyorum ortasında” diyerek asil halini koruyor. Hiçbir yerde”.

Ve dikkat et! Geçmişi geçmişte bırakmak isteyen tüm müzikseverler için “Yerurum Ecele”nin müziğine harika video klibi ile tüm dijital platformlardan ulaşabilirsiniz. kaçırmayın!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu