Haber

Sakaryaspor Teknik Direktörü Taşkın: Play-off maçlarının avantajı veya dezavantajı yok.

– Taner Taşkın: “Play-Off maçlarının kesinlikle avantajı ve dezavantajı yok”

Sakaryaspor Teknik Müdürü Taşkın:

“Play-Off’a hazır, motivasyonu yüksek ve mental olarak hazır olan takımlar bu göreve gelir”

SAKARYA – Play-Off hazırlıklarına başlayan Sakaryaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, “Play-Off maçlarının avantajı veya dezavantajı yoktur.

Spor Toto 1. Lig’de 20 galibiyet, 2 beraberlik ve 14 mağlubiyetle 62 puana sahip olan Sakaryaspor, Play-Off antrenmanlarına başladı. Teknik Direktör Taner Taşkın gözetiminde Rüstemler Tesisleri’nde yapılan antrenman düz koşu ile başladı. Tatbikat, istasyon çalışması, dinamik ısınma ve taktik çalışmalarıyla devam etti. Yeşil-siyahlı ekip, yağmur altında ilk antrenmanını yaparken grubun durumunu değerlendiren Teknik Müdür Taner Taşkın, oyuncuların olağanüstü bir performans sergilediğini söyledi.

“Play-Off maçlarının avantaj ve dezavantajları kesinlikle yoktur”

Sakaryaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, “Ligi kapattık, bence güzel bir dönemdi. 62 puan ve çocuklar gerçekten mücadele etti. Şu an bulunduğumuz takımla çok güzel şeyler yaptılar ama artık yeni bir sayfa açacağız. Play-Off.Bu sayfayı keyifli bir sayfa ile doldurmak istiyoruz.Bir hazırlık devrimimiz olacak.Maçların ilk ayağının önümüzdeki hafta Cuma günü başlayacağını hesaplıyoruz.Her zamanki gibi her maç çok zor olacak doğal olarak 1. tipi geçmek ve tek maç olmak işi daha da zorlaştırıyor.Aslında kendi sahamızda oynamanın avantaj mı yoksa dezavantaj mı olduğunu göreceğiz.İyi hazırlanmış, iyi motive olmuş ve Oyuna mental olarak hazır takımlar -Offlar bu işi alıyor tabi bir de kadro büyüklüğüne ihtiyacımız var mevcut kadroyu maksimumda kullanmak istiyoruz çok geniş bir kadromuz yok ama gerçekten çok hazır 15-16 oyuncu var ve inanıyoruz Onlarla birlikte güzel işler yapacağımıza dair Allah’ın izniyle Play-Off’un ilk maçında taraftarlarımız stadı doldursun. Onlarla çok daha güçlü oluyoruz. Taraftar bizim için her şey. Hakikaten onlarla birlikte çok farklı bir kadro oluyoruz. Doksan dakika bizimle olsunlar ve bize destek olsunlar. İnşallah onları da karalaştırmayacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu