Haber

GAZİOSMANPAŞA’DA GÜVENLİK KAMERASINI TESPİT EDEN ŞÜPHELİ AYAKKABILARINI DEĞİŞTİRİYOR

GAZİOSMANPAŞA’da bir binaya giren zanlı, güvenlik kameralarını fark edince çaldığı ayakkabıları geri koydu. Sultangazi’de bir kişi, dükkânın önünde sarılıp eser çaldığı sırada, bir marketten aldığı peyniri elbisesiyle saklayan kişi güvenlik kamerasına yansıdı.

Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi’nde dış kapısı açık bırakılan binaya giren soygun zanlısı, tek tek tüm katları dolaştı. Binanın 4. katındaki dairenin önünde ayakkabı çalan zanlı, binadan çıkarken içerideki güvenlik kameralarını fark etti. Bunun üzerine zanlı, çaldığı ayakkabıları geri bırakarak bir süre oyalandıktan sonra binayı terk etti.

FIRIN VE PEYNİR HIRSIZLIĞI KAMERADA Sultangazi’de 75. Yıl Mahallesi’nde sokakta bir mağazanın önünden geçen bir kişi, dükkanın önündeki ürünlere takıldı. Eğilip fırını kucağına alan zanlı, hızlı adımlarla olay yerinden ayrıldı. Yine Esentepe Mahallesi’nde alışveriş bahanesiyle bir markete gelen kişi, şarküteri reyonunda dört paket cheddar peyniri alıp elbisesinin içine sakladıktan sonra marketten ayrıldı. O anlar marketin güvenlik kamerasına da yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu