Haber

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un Boşanmasında Şok Kariyer İddiası: Yakınlaşma Sahnelerini İstemedi

Bildiğiniz gibi Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un boşanma süreci tamamlandı. Boşanmalarına ve ayrılmalarına dair öncesinde ve sonrasında birçok iddia ortaya atıldı. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Müzisyen Pınar Eliçe, Özdemir ile Koç’un boşanma sebeplerinden birinin de ‘Adım Farah’ dizisindeki yakınlaşma sahneleri olduğunu savundu.

Hatırlarsanız oyuncu Demet Özdemir ile müzisyen Oğuzhan Koç’un ilişkisi 2021’in ilk günlerinde magazin gündemindeydi.

O zamanlar koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma yasakları vardı. Yılbaşı nedeniyle dört günlük sokağa çıkma yasağını Çeşme’de birlikte geçiren çift, “Güzel bir sürecin arifesindeyiz” diyerek ilişkilerini doğruladı.

İkilinin tanışması 2017 yılında Oğuzhan Koç’un sunduğu Demet Özdemir’in talk show programı Üç Men’de İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler ile başladı.

Ancak o dönemlerde Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’in yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin’le birlikteydi. Çiftin evlenmesi bekleniyordu ancak 4 yıllık birlikteliklerini 2020 yılında sonlandırdı. Demet Özdemir ile olan ilişkisi iki arkadaşın ortasını bozdu ve birçok kişi tarafından eleştirildi.

İlişkileri henüz barış içinde olan Koç ve Özdemir, bir anda evlenme kararı aldı.

Oğuzhan Koç, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Demet Özdemir’e evlenme teklif etti. Özdemir’in 17 bin TL’lik elbisesi ve Koç’un aldığı 4 karatlık teklif yüzüğü çok konuşuldu. Daha sonra havaların ısınmasını bekleyen çiftimiz 28 Haziran’da tatlı bir törenle nişanlandı.

Nişanın ardından 28 Ağustos’ta merakla beklenen nikah töreni gerçekleşti. Tüm dergi misafirlerden ve düğünden bahsetti.

Tabii bu sırada ortaya atılan iddialar da peşini bırakmadı. Söylentilere göre Özdemir ve Koç çifti nikahlarını bedavaya getirdi. Düğün Six Senses’te yapıldı. Çift, otelin SPA’sının reklamını yapmayı kabul edince tören için herhangi bir ödeme yapmadı.

Görkemli düğünün üzerinden 8 ay geçti ama evlilik beklendiği gibi ilerlemedi. Koç ve Özdemir, 8 Mayıs günü saat 14.00’te Adalar Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandı.

Birbirleri hakkında korkunç açıklamalar yapmayan ve rastgele bir mal anlaşmazlığına girmediklerini belirten çiftin boşanma nedenleri oldukça merak edildi. Birkaç aydır magazin dergilerinde çıkan aldatılma dedikoduları bir yana, Demet Özdemir’in bir süreliğine evden ayrıldığını ve sonrasında iyileştiklerini itiraf etmesi dikkat çekti. Boşanmak için ‘olmayınca olmuyor’ dediler.

Pınar Eliçe ise 8 aylık evliliğin bitmesiyle ilgili ilginç bir iddiada bulundu. Eliçe’nin söylediğine göre evliliğin bitme nedenlerinden biri de dizide Özdemir’in yakınlaşma sahneleri.

‘Demet’in evliyken ve öncesinde daha kötü sahneleri vardı. Aslında size çok önemli bir bilgi vereceğim; Hatta evliliğin ilk krizi de bu sahnelerden çıktı.’

Engin Akyürek ile birlikte Demet Özdemir, FOX’un ekranları kasıp kavuran yeni sezon dizilerinden Adım Farah’ın başrolünü üstleniyor.

Dizinin özellikle yeni bölümlerinde yaşanan yakınlaşma sahneleri sosyal medyanın gündeminde. Eliçe’nin iddialarına göre Oğuzhan Koç da bu sahnelerden çok rahatsız oldu ve diziden çekilmek istedi.

İddiaya göre eşinden bu sahneleri kaldırmasını isteyen Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’e “Bu benim kariyerimle ilgili, buna karışamazsınız” dedi. ödedi.

Elise açıklamasına şu sözlerle devam ediyor:

Oğuzhan, ‘Demet o sahneleri çıkarıyor’ dedi. Demet ‘Asla’ dedi. Bunu aileye çok yakın insanlardan duydum.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu