Haber

Dalaman havalimanı çalışanları futbol turnuvasında ter döktü

Muğla’nın Dalaman ilçesindeki havalimanı çalışanları, Dalaman Belediyesi koordinasyonunda düzenlenen futbol turnuvasında ter döktü.

Dalaman Havalimanı’nın çeşitli departmanlarında çalışan işçilerin katılımıyla gerçekleşen Dalaman Havalimanı Futbol Turnuvası, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ertuğrul’un başlama vuruşuyla Dalaman Arena’da başladı. Dalaman Belediyesi koordinasyonunda başlayan turnuvada, havalimanı çalışanları bu kez yeşil sahada ter döktü. Lig şeklinde gerçekleştirilecek olan turnuvaya 8 takım katıldı.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı turnuvada Dalaman Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ertuğrul kısa bir konuşma yaptı; “Başkanımız Muhammet Karakuş şu anda Dalaman’a yeni eserler kazandırmak için Ankara’da. Beni arayarak Dalaman Havalimanı Futbol Turnuvası’nın açılışına katılmamı istedi. Spor tutkulu bir lider. O yüzden bu yöntem turnuvalara büyük önem veriyor” dedi.

Başlama düdüğü öncesinde oyunculara başarılar dileyen Ertuğrul, havalimanı çalışanları ile baklava ikramında bulundu ve sohbet etti. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu