Haber

Anneler gününde şehit anneleri unutulmadı

Anneler gününde şehit anneleri unutulmadı

BİNGÖL – Aile Sosyal Hizmetler Bingöl İl Müdürü Aydın Polat ve beraberindekiler, Anneler Günü dolayısıyla 25 şehit anneyi evlerinde ziyaret ederek onlara çiçek verdi.

Bingöl Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Aydın Polat, Anneler Günü münasebetiyle, İl Müdürlüğü çalışanı Bingöl Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Lideri Vahap Baysa ile birlikte şehit annelerini ziyaret etti. 5 Mart 1994’te Ağrı’da şehit olan Mustafa Gündoğdu’nun annesi Adile Gündoğdu’yu ziyaret eden heyet, anneye çiçek verdi, sohbet etti ve birlikte vakit geçirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren anne Adile Gündoğdu, mutluluk ve hüznün ortasında yaşadı.

Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Aydın Polat, Anneler Günü vesilesiyle 25 şehidimizin annelerini ziyaret ettiklerini belirterek, “Anneler Günü vesilesiyle merkez ve ilçelerdeki şehit annelerimizi ziyarete geldik. Şehitlerimizin sadece anneler gününde değil her gün anılması gereken annelerimizdir.Bingöl ve ilçelerinde 25 şehidimizin annelerini ziyaret ederek Allah’tan sağlık ve esenlikler diliyoruz.Şehitlerimizi unutmadığımız gibi , ailelerini de unutmuyoruz. Bakanlığımızın ve devletin imkanlarını onlar için kullanıyoruz. Allah hepsinden razı olsun, onlar sayesinde huzur içinde yaşıyoruz” dedi.

27 Mayıs 2009’da Hakkari’nin Çukurca Hantepe mevkiinde bir ziyaret daha yapıldı. köyüne çiçek verilerek anneler günü kutlandı.

haberbozyazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu